Alex Ariaens

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.ariaens@synthra.nl

06 - 185 44 395

Joyce Swinkels

HBO consulent | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.swinkels@synthra.nl
06 - 122 58 267

Kristel Colaris

Re-integratieconsulent | Verzuimmanager


k.colaris@synthra.nl
06 - 553 36 126

Nanda Zuithoff

Verzuimmanager


n.zuithoff@synthra.nl
06 - 387 72 674

Yong Tjan

Bedrijfsarts


010- 404 53 80

Samantha Nelson

Verzuimmanager | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


s.nelson@synthra.nl

06 -121 28 486

Adriana Melis

Casemanager Ziektewet | Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.melis@synthra.nl
06 - 122 58 356

John Hoogervorst

Bedrijfsarts


010- 404 53 80

Manon Bakker

Re-integratieconsulent | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


m.bakker@synthra.nl
06 - 122 58 491

Hans Vink

Re-integratieconsulent


h.vink@synthra.nl

06 - 57 74 23 29

Bas Bouwhuis

Arbeidsdeskundige | WGA Consulent


b.bouwhuis@synthra.nl

06 - 513 03 971

Ellen Betting

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


e.betting@synthra.nl

06 - 232 09 318

Hossain Hashemi

Bedrijfsarts


010- 404 53 80

Floris Vogel

Re-integratieconsulent | Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)


f.vogel@synthra.nl
06 - 186 49 897

Anouk Donia

Casemanager Ziektewet


a.donia@synthra.nl

06 -122 71 167

Joep Sala

Regiomanager 


j.sala@synthra.nl
06 - 186 37 428

Louise Heijboer

Re-integratieconsulent | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.heijboer@synthra.nl
06 - 577 406 77

Pascalle Smit

Verzuimmanager | Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)


p.smit@synthra.nl
06 - 234 28 374

Sandra de Boer

WGA Consulent | Bezwaar en Beroep Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

s.deboer@synthra.nl

06 - 121 56 863

Sanne ten Veen

Re-integratieconsulent | Arbeidsdeskundige


s.tenveen@synthra.nl

06 - 38 77 26 65

Martin van den Hengel

Arbeidsdeskundige


m.vandenhengel@synthra.nl

06 - 12 86 64 79

Susanne Krone

Casemanager Ziektewet | Producteigenaar Ziektewet

s.krone@synthra.nl

06 - 127 49 442

Jan Molenaar

Arbeidsdeskundige


j.molenaar@synthra.nl
06 - 282 58 858

Ben Vos

HBO consulent

b.vos@synthra.nl

06 - 422 62 605

René de Rooij

Producteigenaar Re-integratie


r.derooij@synthra.nl
06 - 282 37 175

Lizz Sprong

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.sprong@synthra.nl
06 - 574 66 582

Clarice Hoving

Casemanager Ziektewet


c.hoving@synthra.nl 

06 -121 65 268

Richard de Hoogh

Bedrijfsarts

010 - 404 53 80

Kerim Koc

Re-integratieconsulent


k.koc@synthra.nl

06 - 12 13 56  57

Ondersteuning


Barbara Sobocan-Kluth

Operationeel directeur

b.sobocan@synthra.nl

06 - 185 12 392

Naomi Smits

Applicatiebeheer Symbios


n.smits@synthra.nl

010 - 404 53 80

René de Vries

Developer


r.devries@synthra.nl

06 - 553 36 124

Nathalie van Waas

Medewerker administratie


n.vanwaas@synthra.nl

Randy Eijskoot

Applicatiebeheer Symbios


r.eijskoot@synthra.nl

Ellen van den Berg

Medewerker administratie


e.vandenberg@synthra.nl

010 - 404 53 80

Hennie Bijkerk

Medewerker Financiële Administratie


h.bijkerk@synthra.nl
010 - 404 53 80

Laura Lelieveld

Medewerker Financiële Administratie


l.lelieveld@synthra.nl
010 - 404 53 80

Valerie Enting

Medewerker Servicedesk


v.enting@synthra.nl

010 - 404 53 80

Marjolein Trip

Medewerker Helpdesk


m.trip@synthra.nl

010 - 404 53 80

Lisa Voets

Medewerker Financiële Administratie


l.voets@synthra.nl

010 - 404 53 80