Ashraf Aria

Bedrijfsarts


a.aria@synthra.nl

010 - 404 53 80

Alex Ariaens

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.arieans@synthra.nl
06 - 185 44 395

Erna de Vries

Projectmanager 


e.devries@synthra.nl
06 - 573 43 804

Loes de Visser

Regiomanager Zuid Oost 


l.devisser@synthra.nl
06 - 509 73 916

Joyce Swinkels

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.swinkels@synthra.nl
06 - 122 58 267

Sanne Verheijen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


s.verheijen@synthra.nl
06 - 57974097 

Kristel Colaris

Verzuimconsulent WvP


k.colaris@synthra.nl
06 - 553 36 126

Nanda Zuithoff

Verzuimconsulent WvP


n.zuithoff@synthra.nl​
06 - 387 72 674​

Yong Tjan

Bedrijfsarts


y.tjan@synthra.nl​
010 - 404 53 80​

Gerald Velthuis

Verzuimconsulent WvP


g.velthuis@synthra.nl
06 - 387 72 665

Joost Ottenhof

Verzuimconsulent WvP


j.ottenhof@synthra.nl
06 - 288 26 023

Janny Scholten

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.scholten@synthra.nl
06 - 469 93 290

Adriana Melis

Verzuimconsulent Ziektewet

a.melis@synthra.nl
06 - 122 58 356

John Hoogervorst

Bedrijfsarts


j.hoogervorst@synthra.nl

010 - 404 53 80

Manon Bakker

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


m.bakker@synthra.nl
06 - 122 58 491

Jill Metselaar

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.metselaar@synthra.nl
06 - 135 75 263

Avalon Valstar

Arboarts


a.valstar@synthra.nl
06 - 577 42 329

Martin van der Leden

Verzuimconsulent WGA


m.vanderleden@synthra.nl
06 - 184 89 104

Hossain Hashemi

Bedrijfsarts


h.hashemi@synthra.nl

010 - 404 53 80

Floris Vogel

Re-integratieconsulent


f.vogel@synthra.nl
06 - 186 49 897

Inette Mennen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


i.mennen@synthra.nl
06 - 513 03 971

Joep Sala

Regiomanager Noord West


j.sala@synthra.nl
06 - 186 37 428

Cheryl Mangal

Verzuimconsulent Ziektewet

c.mangal@synthra.nl
06 - 249 23 242

Marianne van Eerden

Verzuimconsulent WvP


m.vaneerden@synthra.nl
06 - 273 58 446

Louise Heijboer

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.heijboer@synthra.nl
06 - 577 406 77

Frederika Bolderman

Arbeidsdeskundige


f.bolderman@synthra.nl
06 - 128 66 479

Femke van Boven

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


f.vanboven@synthra.nl
06 - 576 42 228

Pascalle Smit

Verzuimconsulent WvP


p.smit@synthra.nl
06 - 234 28 374

Martin van den Hengel

Arbeidsdeskundige


m.vandenhengel@synthra.nl
06 - 574 66 597

Ben Vos

Producteigenaar Re-integratie

b.vos@synthra.nl

06 - 422 62 605

Danielle de Leng

Regiomanager Zuid-West


d.deleng@synthra.nl​
06 -184 89 125

Henriette Christiaanse

Bedrijfsarts


h.christiaanse@synthra.nl

010 - 404 53 80

Lizz Sprong

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.sprong@synthra.nl
06 - 574 66 582

Jan Molenaar

Arbeidsdeskundige


j.molenaar@synthra.nl
06 - 282 58 858

Jiske Emmelot

Verzuimconsulent WvP


j.emmelot@synthra.nl
06 - 302 44 102

Merlien Soerodikromo

Verzuimconsulent WvP


m.soerodikromo@synthra.nl
06 - 574 66 523

Renée Dekker

Verzuimconsulent Ziektewet


r.dekker@synthra.nl​
06 - 119 56 911​

René de Rooij

Re-integratieconsulent


r.derooij@synthra.nl
06 - 282 37 175

Sally van Rooijen

Verzuimconsulent Ziektewet


s.vanrooijen@synthra.nl
06 - 829 39 744

Ondersteuning


Petrus Dispa

Algemeen Directeur


p.dispa@synthra.nl

010 - 404 53 80

Roelof Sneep

Commercieel Directeur


r.sneep@synthra.nl
06 - 283 05 909

Barbara Sobocan-Kluth

Manager Kwaliteit en Opleidingen

b.sobocan@synthra.nl

06 - 185 12 392

Marius Otto

Medewerker Kwaliteit en Opleidingen


m.otto@synthra.nl

010 - 404 53 80

Naomi Smits

Applicatiebeheer Symbios


n.smits@synthra.nl

010 - 404 53 80

Yme Jan Hoogeveen

Applicatiebeheer Symbios


yj.hoogeveen@synthra.nl

010 - 404 53 80

René de Vries

Developer


r.devries@synthra.nl

010 - 404 53 80

Regina de Jong

Medewerker Servicedesk


r.dejong@synthra.nl ​
010 - 404 53 80​

Valerie Enting

Medewerker Servicedesk


v.enting@synthra.nl

010 - 404 53 80

Clarice Hoving

Medewerker Servicedesk


c.hoving@synthra.nl
010 - 404 53 80

Marianne Aanraad

Manager Servicedesk


m.aanraad@synthra.nl
06 - 827 06 084

Laura Lelieveld

Medewerker Financiële Administratie


l.lelieveld@synthra.nl
010 - 404 53 80

Ellen van Mook

Medewerker Financiële Administratie


e.vanmook@synthra.nl
010 - 404 53 80

Hennie Bijkerk

Medewerker Financiële Administratie


h.bijkerk@synthra.nl
010 - 404 53 80

Nasim Hamidian

Marketingmedewerker


n.hamidian@synthra.nl

06 - 125 167 80