Adriana Melis

Producteigenaar Ziektewet |Casemanager Ziektewet |
Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.melis@synthra.nl
06 - 122 58 356

Michelle Sturrus

Arbeid- en organisatiepsycholoog | producteigenaar werktrajecten


m.sturrus@synthra.nl

06 – 232 09 318 

Samantha Nelson

Producteigenaar Verzuimmanagement | Verzuimmanager 


s.nelson@synthra.nl

06 -121 28 486

Alex Ariaens

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.ariaens@synthra.nl

06 - 185 44 395

Hossain Hashemi

Bedrijfsarts


010- 404 53 80

Floris Vogel

Producteigenaar Sociaal medische begeleiding | Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)


f.vogel@synthra.nl
06 - 186 49 897

Lizz Sprong

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.sprong@synthra.nl
06 - 574 66 582

Pascalle Smit

Verzuimmanager | Praktijk ondersteuner Bedrijfsarts (POB)


p.smit@synthra.nl
06 - 234 28 374

Louise Heijboer

Re-integratieadviseur | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.heijboer@synthra.nl
06 - 577 406 77

Ben Vos

HBO consulent

b.vos@synthra.nl

06 - 422 62 605

Clarice Hoving

Casemanager Ziektewet


c.hoving@synthra.nl 

06 -121 65 268

Jan Molenaar

Producteigenaar ADO | Arbeidsdeskundige


j.molenaar@synthra.nl
06 - 282 58 858

Peter van Doorn

Verzuimmanager

p.vandoorn@synthra.nl

06 - 509 73 916

John Hoogervorst

Bedrijfsarts


010-4045380

Martin van den Hengel

Arbeidsdeskundige


m.vandenhengel@synthra.nl

06 - 12 86 64 79

Hans Vink

Re-integratieadviseur


h.vink@synthra.nl

06 - 57 74 23 29

Bas Bouwhuis

Arbeidsdeskundige | WGA Consulent


b.bouwhuis@synthra.nl

06 - 513 03 971

Susanne Krone

Casemanager Ziektewet 

s.krone@synthra.nl

06 - 127 49 442

Sandra de Boer

Producteigenaar WGA | WGA Consulent | Bezwaar en Beroep | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

s.deboer@synthra.nl

06 - 121 56 863

Sanne ten Veen

Re-integratieadviseur | Arbeidsdeskundige


s.tenveen@synthra.nl

06 - 38 77 26 65

Manon Dersjant 

Re-integratieadviseur


m.dersjant@synthra.nl

06 - 186 374 28

René de Rooij

Producteigenaar Re-integratie | Re-integratieadviseur


r.derooij@synthra.nl
06 - 282 37 175

Nathalie Waas

Casemanager Ziektewet


n.vanwaas@synthra.nl

06 - 302 44 102

Richard de Hoogh

Bedrijfsarts

010 - 404 53 80

Marian Lageweg

Verzuimmanager | Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


m.lageweg@synthra.nl

06 - 232 09 318 

Christine Minke

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


c.minke@synthra.nl

06 - 827 06 084

Chantal de Vrieze

Re-integratieadviseur


c.devrieze@synthra.nl

06 - 121 35 657

Ondersteuning


Jasper de wijn

Directeur



Rabia EL Boussamaki

Medewerker Helpdesk


r.elboussamaki@synthra.nl

010 - 404 53 80

Helen van Aken

Medewerker Helpdesk 


h.vanaken@synthra.nl

010 - 404 53 80

René de Vries

Developer


r.devries@synthra.nl

06 - 553 36 124

Ellen van den Berg

Medewerker administratie


e.vandenberg@synthra.nl

010 - 404 53 80

Randy Eijskoot

Applicatiebeheer Symbios


r.eijskoot@synthra.nl

Hennie Bijkerk

Medewerker Financiële Administratie


h.bijkerk@synthra.nl
010 - 404 53 80

Laura Lelieveld

Medewerker Financiële Administratie


l.lelieveld@synthra.nl
010 - 404 53 80

Marjolein Trip

Medewerker Helpdesk


m.trip@synthra.nl

010 - 404 53 80

Barbara Sobocan-Kluth

Operationeel directeur

b.sobocan@synthra.nl

06 - 185 12 392

Lisa Voets

Medewerker Financiële Administratie


l.voets@synthra.nl

010 - 404 53 80

Jacqueline Heikoop

Medewerker Helpdesk


j.heikoop@synthra.nl

010 - 404 53 80