Ashraf Aria

Bedrijfsarts


010 - 404 53 80

Loes de Visser

Regiomanager


l.devisser@synthra.nl
06 - 509 73 916

Alex Ariaens

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

a.arieans@synthra.nl
06 - 185 44 395

Joyce Swinkels

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.swinkels@synthra.nl
06 - 122 58 267

Sanne Verheijen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


s.verheijen@synthra.nl
06 - 57974097 

Kristel Colaris

Verzuimconsulent WvP


k.colaris@synthra.nl
06 - 553 36 126

Nanda Zuithoff

Verzuimconsulent WvP


n.zuithoff@synthra.nl​
06 - 387 72 674​

Yong Tjan

Bedrijfsarts


010 - 404 53 80

Leonie Versantvoort

Medewerker servicedesk


010 - 4045380 

l.versantvoort@synthra.nl

Nadine Boeve

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

Toegepaste Psycholoog 

n.boeve@synthra.nl
06 - 122 584 05

Lea van Hek

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


06 - 119 56 911

l.vanhek@synthra.nl

Harry Siebring

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts 

h.siebring@synthra.nl

Janny Scholten

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.scholten@synthra.nl
06 - 469 93 290

Adriana Melis

Verzuimconsulent Ziektewet

a.melis@synthra.nl
06 - 122 58 356

John Hoogervorst

Bedrijfsarts

010 - 404 53 80

Manon Bakker

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


m.bakker@synthra.nl
06 - 122 58 491

Jill Metselaar

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.metselaar@synthra.nl
06 - 135 75 263

Ellen Betting

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


e.betting@synthra.nl
06 - 232 09 318

Tjepke van der Pol

Regiomanager


t.vanderpol@synthra.nl

06 - 126 33 769

Debby Alberts

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


d.alberts@synthra.nl

Samantha Nelson

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


s.nelson@synthra.nl

Hossain Hashemi

Bedrijfsarts

010 - 404 53 80

Floris Vogel

Re-integratieconsulent


f.vogel@synthra.nl
06 - 186 49 897

Anouk Donia

Casemanager Ziektewet


a.donia@synthra.nl

Joep Sala

Regiomanager 


j.sala@synthra.nl
06 - 186 37 428

Marianne van Eerden

Verzuimconsulent WvP


m.vaneerden@synthra.nl
06 - 273 58 446

Louise Heijboer

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.heijboer@synthra.nl
06 - 577 406 77

Frederika Bolderman

Arbeidsdeskundige


f.bolderman@synthra.nl
06 - 128 66 479

Femke van Boven

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


f.vanboven@synthra.nl
06 - 576 42 228

Pascalle Smit

Verzuimconsulent WvP


p.smit@synthra.nl
06 - 234 28 374

Martin van den Hengel

Arbeidsdeskundige


m.vandenhengel@synthra.nl
06 - 574 66 597

Inette Mennen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


i.mennen@synthra.nl
06 - 513 03 971

Sandra de Boer

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

WGA Consulent 

s.deboer@synthra.nl

06 - 121 56 863

Ben Vos

Producteigenaar Re-integratie

b.vos@synthra.nl

06 - 422 62 605

Danielle de Leng

Regiomanager 


d.deleng@synthra.nl
06 -184 89 125

Lizz Sprong

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


l.sprong@synthra.nl
06 - 574 66 582

Jan Molenaar

Arbeidsdeskundige


j.molenaar@synthra.nl
06 - 282 58 858

Jiske Emmelot

Verzuimconsulent WvP


j.emmelot@synthra.nl
06 - 302 44 102

Merlien Soerodikromo

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

​Verzuimconsulent WvP​


m.soerodikromo@synthra.nl
06 - 574 66 523

René de Rooij

Re-integratieconsulent


r.derooij@synthra.nl
06 - 282 37 175

Demelza Out

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)

06 – 12 24 68 55
d.out@synthra.nl

Sally van Rooijen

Verzuimconsulent Ziektewet


s.vanrooijen@synthra.nl
06 - 829 39 744

Kerim Koc

Verzuimconsulent


k.koc@synthra.nl

06 - 121 35 657 

Jill Delgado

Psycholoog / Werktrajecten

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts (POB)


j.delgado@synthra.nl 

06 - 577 42 329

Clarice Hoving

Casemanager Ziektewet


c.hoving@synthra.nl 

06 -121 65 268

Ondersteuning


Petrus Dispa

Algemeen Directeur


p.dispa@synthra.nl

010 - 404 53 80

Roelof Sneep

Commercieel Directeur


r.sneep@synthra.nl
06 - 283 05 909

Barbara Sobocan-Kluth

Manager Kwaliteit en Opleidingen

b.sobocan@synthra.nl

06 - 185 12 392

Marius Otto

Medewerker Kwaliteit en Opleidingen


m.otto@synthra.nl

010 - 404 53 80

Naomi Smits

Applicatiebeheer Symbios


n.smits@synthra.nl

010 - 404 53 80

Yme Jan Hoogeveen

Applicatiebeheer Symbios


yj.hoogeveen@synthra.nl

010 - 404 53 80

René de Vries

Developer


r.devries@synthra.nl

010 - 404 53 80

Valerie Enting

Medewerker Servicedesk


v.enting@synthra.nl

010 - 404 53 80

Marianne Aanraad

Manager Servicedesk


m.aanraad@synthra.nl
06 - 827 06 084

Laura Lelieveld

Medewerker Financiële Administratie


l.lelieveld@synthra.nl
010 - 404 53 80

Ellen van den Berg

Medewerker Financiële Administratie


e.vandenberg@synthra.nl

010 - 404 53 80

Hennie Bijkerk

Medewerker Financiële Administratie


h.bijkerk@synthra.nl
010 - 404 53 80

Nasim Hamidian

Marketing en communicatie


n.hamidian@synthra.nl

06 - 125 167 80

Nathalie van Waas

Medewerker administratie


n.vanwaas@synthra.nl

Randy Eijskoot

Applicatiebeheer Symbios


r.eijskoot@synthra.nl